Адель отримала нагороду на Brit Awards 2022 в сукні бурштинської дизайнерки

Адель отримала нагороду  на Brit Awards 2022 в сукні бурштинської дизайнерки

Англійська співачка Адель отримала нагороду BRIT Awards у сукні українського бренду Marianna Senchina, який запустили дві прикарпатки.

8 лютого, в Лондоні Адель відвідала церемонію премії BRIT Awards, де отримала три нагороди, пише “Галицький кореспондент“.

Співачка змінила декілька луків, зокрема від Valentino i Armani Prive, а от за нагородою “Альбом року” вона піднялася в сукні від українського бренду Marianna Senchina.

Як розповіла “Галицькому кореспонденту” дизайнерка із Бурштина Мар’яна Сенчина, про те, що Адель планує одягти сукню на церемонію, вони не знали. Виявляється, що Адель придбала її на сайті італійського LuisaViaRoma набагато раніше цього заходу. Раніше вона з’являлася вже у цій сукні, але це було сімейне свято, тому не було стільки якісного контенту.

“Це неможливо передати словами, радість, гордість, захоплення і здивування, тому що ніколи не знаєш коли й що вистрілить. Ти можеш відправляти безмежну кількість подарунків для примірок зіркам, отримувати від них новини про те, що щось не підійшло, але в один день зірка такого рівня як Адель, може просто купити сукню, що сподобалася, в онлайн магазині й одягти її на премію BRIT Awards”, – ділиться Мар’яна.

Вона наголошує, що за появою Адель у їхній сукні на такому значущому заході дуже велика праця команди, безліч спроб та велика фортуна.

Сукню виконали з оксамиту, а її вартість становить 790€.