Акція “Запобігти. Врятувати. Допомогти.”

Акція “Запобігти.  Врятувати. Допомогти.”

     Акція “Запобігти.  Врятувати. Допомогти.”У понеділок, 21 червня, о 10 годині у с. Сокіл на території ЛОК «Сокіл» проводилась акція “Запобігти. Врятувати. Допомогти.”, у програмі якої:
     - показ обладнання та пожежно-рятувальної техніки для безпечної роботи в різних умовах;
     - надання першої медичної допомоги;
     - гасіння умовної пожежі;
     - рятування утопаючого та застережні заходи безпечного поводження на водних об’єктах.
     Під час акції проводились цікаві конкурси та вікторини, у яких брали участь гості.
     Мета проведення акції багатопланова.  
     Основним є інформування населення про діяльність МНС України, спрямована  на впровадження державної політики у сфері цивільного захисту населення, а також територій від надзвичайних ситуацій природного і техногенного характеру (особливо в частині запобігання травмування та загибелі людей під час їх виникнення); привернення уваги широких кіл населення до питань цивільного захисту;  наочно засвідчити кращий досвід, який вже набутий регіональними підрозділами МНС, показати ті перспективи, які у найближчому майбутньому стануть реальними для захисту життя та майна людей, матеріальних і духовних цінностей.
     Корінним чином реформуючи роботу, Міністерство прагне зробити універсально-всеохоплюючими можливості всіх підрозділів і,  водночас, щонайбільше наблизити їх до кожного конкретного випадку, коли людині, яка потрапила в біду, потрібна швидка, ефективна і гарантована допомога. Для цього й створена “Народна служба порятунку - 101”.
     Саме про те, які потенціальні можливості районної служби рятування, її конкретні дії були продемонстровані під час акції “Запобігти. Врятувати. Допомогти”.

Юрій Цяпало, інспектор ВНПД Галицького РВ ГУ МНС