“Александров ралі”

“Александров ралі”

     “Александров ралі”У середу в Івано-франківській ОДА відбулася прес-конференція, пов’язана з проведенням на території Косівського району п’ятого етапу чемпіонату України “Александров ралі”. Змагання, присвячені 20-ій річниці незалежності України, проводитимуться 12-13 серпня. Це гравійне ралі проходитиме зі складними та довгими спеціальними ділянками через перевали “Шурдин” та “Німчин”. За словами голови ОДА Михайла Вишиванюка, проведення на теренах області престижного чемпіонату України з ралі “додасть бонусів інвестиційно привабливому регіону Прикарпаття, адже його висвітлюватимуть провідні національні та міжнародні ЗМІ, до нього будуть залучені представники спортивної сфери та бізнесових кіл Європи і світу”.
      “Це ралі присвячено нашому другові, другому номеру збірної України Андрію Александрову, який загинув у 2007 році, готуючись до “Ялта-ралі” – кубку Європи, – зазначив у своєму виступі президент Автомобільної федерації України Євгеній Червоненко. – Сьогодні весь світ виборює такі величезні змагання як футбол, “Формула 1”, авторалі. Ці змагання зацікавлюють людей. Україна не є гіршою від сусідніх європейськиї держав і розвиток зеленого туризму у нас достатній. Це дозволяє підняти економічний розвиток держави. Завдяки розвитку спорту Прикарпатський регіон зможе прийняти мільйони додаткових туристів. Інфраструктура дасть змогу створити сотні тисяч робочих місць і повернути наших людей з-за кордону. Україна має всі шанси економічно розвинути регіон і відкрити його світові разом зі всією державою”.
     “Справа в тому, що Європа вже заасфальтувала свої шляхи давно і вони мають траси з гарним покриттям, а доріг з гравію і каміння вони вже просто не мають.І для того, щоб спортсмени могли стартувати на таких природніх трасах, їм потрібно їхати в Мексику чи Аргентину, тобто дуже далеко. Унікальність наших Карпатських трас полягає саме в цьому”, – пояснив ситуацію зі шляхами прес-аташе “Александров ралі” Володимир Некрасов.
      Відкриття змагань розпочнеться в Косові,але основні маршрути пройдуть гірськими дорогами Вижницького та Путильського районів Чернівецької області.
     Фінішуватиме авторалі у Чернівцях на Соборній площі, де відбуватиметься урочисте нагородження переможців. Серед призів — Кубок Президента та відзнаки голів державних адміністрацій
     Церемонія закриття п’ятого етапу чемпіонату України з авторалі завершиться великим концертом та фантастичним салютом.
     Всі заходи відбуватимуться тільки за спонсорські кошти, без жодної копійки з державного бюджету.
     
     

Л.Мединська