Аліна Паш привітала маму, переспівавши Kalush Orchestra на свій лад

Аліна Паш привітала маму,  переспівавши Kalush Orchestra на свій лад

9 травня мама української співачки Alina Pash святкувала свій День народження.

Виконавиця вирішила оригінально привітати рідну людину, тож присвятила їй незвичайну та емоційну композицію. Знаменитість поєднала три пісні — "Gangsta's Paradise" Coolio, "Stefania" Kalush Orchestra і "Рідна мати моя", інформують "Вікна" з посиланням на сайт "ТСН".

"Мамо Вікторіє, з днем твого народження! Люблю. Дякую, що народила мене на цій землі, в Україні. Ти моя найголовніша перемога, моя Вікторія, бо навчила любити світ і невпинно йти далі, будучи сильною, попри всі незгоди. Я така щаслива бути твоєю донькою!"— звернулася до мами співачка.

Разом з тим, Аліна не забула й про гурт Kalush Orchestra, пісню якого вона переспівала на новий лад. Виконавиця побажала своїм конкурентам у нацвідборі на "Євробачення-2022" перемоги у пісенному конкурсі.

"Бажаю перемог Україні на всіх фронтах та, зокрема, Kalush Orchestra на "Євробаченні", — написала Аліна.

Схоже, учасники Kalush Orchestra та Alina Pash таки знайшли спільну мову після скандалу під час нацвідбору на "Євробачення-2022". До слова, артистка звинувачувала колектив у плагіаті, а музиканти, своєю чергою, вважали, що Аліні навмисно завищили голоси.

Конкурс "Євробачення-2022" розпочався вчора, 10 травня. Завтра,12 травня, відбудеться другий півфінал. KALUSH Orchestra змагатимуться за путівку до фіналу, який відбудеться в суботу, 14 травня.