Авіакатастрофа під Смоленськом сталася через пряме втручання росії

Авіакатастрофа під Смоленськом сталася через пряме втручання росії

У Польщі оприлюднили остаточний звіт про Смоленську авіакатастрофу.

Польський підкомітет з повторного розслідування повітряних авіакатастроф презентував остаточний звіт про аналіз причин авіакатастрофи літака Ту-154М, що сталася 10 квітня 2010 року під Смоленськом, внаслідок якої загинув тодішній президент Польщі Лєх Качинський та низка польських високопосадовців.

Як інформує польський сайт wРolityce, безпосередньою причиною катастрофи літака Ту-154М, став вибух у лівому крилі. За словами голови підкомітету Антоні Мацєревіча, слідство встановило точне місце і час вибуху. На думку слідчих, вибух трапився на відстані ста метрів до берези (з якою відбулося перше зіткнення літака – ред.) над місцевістю, де не було ані високих дерев, ані інших перешкод, які могли б загрожувати літакам.

Він розповів, що слідство виявило сліди вибухівки на 190 елементах літака Ту-154М, який розбився під Смоленськом. Британська лабораторія підтвердила наявність гексогену, тротилу та пентрікса у 89 із 238 досліджених зразків.

Під час презентації звіту про роботу підкомітету Антоні Мацєревич наголосив, що деякі сліди цих матеріалів є у місцях, недоступних для пасажирів чи екіпажу літака.

Підписуйтесь на наш  телеграм  та YouTube