“Барвиста Україна” та Всеукраїнський конкурс-виставка “Кращий вітчизняний товар року”

    На виконання Указу Президента України та з нагоди 19-ої річниці Незалежності України з 17 до 20 серпня 2010 року у Національному комплексі “Експоцентр України” відбудеться щорічна загальнодержавна виставкова акція “Барвиста Україна” та Всеукраїнський конкурс-виставка “Кращий вітчизняний товар року”.
    Рада Міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські державні адміністрації у павільйонах та на відкритих майданчиках Експоцентру України презентуватимуть свої експозиції, де представлять науковий потенціал, досягнення в економіці, соціальній та культурній сферах.
    Виставка “Барвиста Україна” супроводжується масштабним комплексом презентаційних та культурно-мистецьких заходів, зокрема, проведенням Днів областей, фестивалів, презентацій робіт майстрів декоративно-прикладного та ужиткового мистецтва регіонів України.
До участі у виставці запрошуються керівники владних структур, народні депутати України, представники бізнесових структур, банківських установ, представники сфери торгівлі і засобів масової інформації.
    Ознайомитись з умовами участі у виставковій акції “Барвиста Україна” та заповнити заявку на участь можна за електронною адресою Експоцентру України (zev@expocenter.com.ua, marketing@expocenter.com.ua) та в управлінні економіки районної державної адміністрації:
м.Галич, пл. Волі,1, Галицька райдержадміністрація, 1-й поверх, каб.1, тел.: 21-882, 21-572.