“Без інвестицій область не підняти”

“Без інвестицій область не підняти”

“Без інвестицій область не підняти”    Минулої суботи у виставковій залі обласної державної       адміністрації відбулася презентація інвестиційно-інноваційних проектів, які мають у своєму доробку райони і міста Прикарпаття. Проведення такого заходу ініціював голова обласної державної адміністрації Михайло Вишиванюк.
    Кожен із 14 районів і 5-ти міст обласного значення представили наочні документальні матеріали про свої проекти, представивши їх для огляду і детального ознайомлення.
    Михайло Вишиванюк з неабиякою цікавістю підійшов до кожного стенду, де спілкувався з розробниками проектів та керівниками міст і районів.
    Опісля у сесійній залі адмінприміщення розпочалось жваве обговорення проектів. Михайло Вишиванюк зауважив: “Чимало нових керівників районів покищо не знають, що собою являє інвестиційно-інноваційний проект, які до нього вимоги і якими мають бути очікувані результати… Без залучення серйозних інвестицій, без впровадження інвестиційно-інноваційних проектів області нам не підняти. На жаль, ми знаходимося наприкінці ХІХ століття, а за вікном уже ХХІ століття”, – наголосив Михайло Васильович.

    На фото: голова Галицької РДА Григорій Івасишин представляє губернатору інвестиційні проекти нашого району.