Більшівчани колядували на Майзлях

     Зі щирими віншуваннями на добро, на щастя і многоліття з 9 по 23 січня у Храмі Царя Христа, що на Майзлях в Івано-Франківську, проходив другий Різдвяний фестиваль “Коляда на Майзлях”. Серед п’яти десятків колективів учасником був і хор церкви Різдва Христового селища Більшівці, який 20 січня презентував свою творчу програму «Яскрава зірка над Вифлеємом».
     Створений у 2000 році творчий колектив, який очолює Наталія Маслій, є постійним учасником релігійних свят. Хористів неодноразово запрошували на Богослужіння у села Галицького району, у міста Галич та Тисменицю.
     Сьогодні церковний хор поставив перед собою мету популяризації духовної пісні, пропаганду хорового мистецтва і високий рівень виконавської майстерності, а ще – виховання національної культури і любові до духовної пісні у підростаючого покоління.
     І не випадково, що у фестивальних заходах поряд з дорослими учасниками хору брали участь і юні більшівчани Марта Басараб, Владислав Бойчук, Софійка Яремків та Оленка Величко, яким довго рукоплескали глядачі під час гала-концерту.
     Своїм творчим доробком колектив завдячує отцю-мітрату Василю Завірачу, який постійно опікується хором, а ще селищному голові Василю Саноцькому, завдяки якому колектив Наталії Маслій став учасником фестивалю.
     Висловлюючи під час гала-концерту подяку організаторам Різдвяного дійства, єпископ-емерит Софрон Мудрий дав Боже благословення й молитовне заступництво Матері Божої виконавцям із смт.Більшівці.

Ярослав Поташник