Борис Джонсон одружився

Борис Джонсон одружився

Причому обраниця політика, яка у 2021-му до вівтаря пішла в орендованій сукні, і цього разу вирішила не тринькати зайві гроші та поберегти екологію.

Як дізналися ЗМІ, на нареченій було вбрання із італійського шовку від Savannah Miller. Сукні цього бренду, створеного сестрою акторки Сієнни Міллер, коштують понад 4 тисячі доларів. Але Керрі взяла його в оренду на сайті Wardrobe HQ за 30,5 долара, пишуть Вікна з посиланням на tabloid.pravda.com.ua.

Весілля Джонсони відгуляли 30-го липня.

Свято відбулося на території маєтку XVIII-го сторіччя Дейлсфорд-хаус, що в графстфі Глостершир. Належить він лордові Ентоні Бамфорду, одному з головних спонсорів Консервативної партії.

Як стало відомо, Бамфорд не лише люб'язно надав Джонсонам місце для святкування, а й частково його оплатив. Від ідеї влаштувати вечірку в офіційній резиденції прем'єра Борис відмовився, оскільки не хотів, щоби його звинувачували в затягуванні свого перебування на посаді.

Судячи з фото, зроблених із повітря, для весілля обрали "сільську" тему: намети, тюки сіна, діжки.

На весіллі було 150-200 гостей — родичі та друзі молодят. Перший танець 58-річний Борис і  34-річна Керрі танцювали під "Sweet Caroline" Ніла Даймонда.

Нагадаємо, для Джонсона це третій офіційний шлюб. Борис із Керрі виховують сина і доньку.