Бюждетоформуюючі платники податків Галицького району схвалюють проект Податкового кодексу

     Нещодавно в Державній податковій інспекції в Галицькому районі за участі представників податкової інспекції, місцевих органів влади, підприємців, керівників бюджетоформуючих підприємств відбулося засідання „круглого столу” з питань обговорення проекту Податкового кодексу.
     Звертаючись до керівників підприємств району, начальник ДПІ в Галицькому районі О.Б.Верещак подякувала їм та трудовим колективам за плідну працю в умовах подолання наслідків фінансово-економічної кризи та відзначила кращих платників податків – Бурштинську ТЕС ВАТ „Західенерго”, КП „Житловик”.
     Учасники „круглого столу” коротко обговорили усі розділи проекту кодексу, кожен присутній мав змогу висловити свої зауваження та пропозиції. На засідані „круглого столу” активно обговорювалися зміни, що стосуються спрощеної системи оподаткування, а також адміністрування податку на прибуток та ПДВ.
     Головний бухгалтер Бурштинської ТЕС ВАТ „Західенерго” Галина Вікторівна Марчук звернула увагу на те, що проектом передбачено пом’якшення фіскального режиму, та, водночас, розширення бази оподаткування, зниження податкового навантаження на сумлінного платника податків і не допущення існування нерівних умов для ведення бізнесу, підвищення відповідальності суб’єктів підприємницької діяльності за ухилення від сплати податків та вводяться достатньо ефективні механізми боротьби з незаконними діями у сфері оподаткування. Зокрема, суттєво розширюється перелік повноважень контролюючих органів. Але вони будуть спрямовані на ті підприємства, які складають „групу ризику”, ухиляються від сплати податків. Галина Вікторівна висловилися за прийняття Податкового кодексу.
     На думку учасників, обговорення прийняття Податкового кодексу дасть змогу створити в Україні стабільну податкову систему, яка забезпечить наповнення бюджетів всіх рівнів та створить умови для стабільного розвитку економіки держави.