"Це є генетична зброя проти нашого народу", - міський голова Долинської громади проти продажу міцних алкогольних напоїв

Міський голова Долини Іван Дирів на онлайн-брифінгу повідомив, що не має наміру дозволяти продаж міцних алкогольних напоїв на території міської громади.

“Нещодавно розпорядженням голови обласної військової адміністрації дозволено продаж алкогольних напоїв з 12 до 16 години – за винятком військовослужбовців та осіб у військовій формі. Відповідно, проєкти розпоряджень готують місцеві органи самоврядування. З цього приводу хочу сказати свою позицію. Мійський голова категоричний противник вживання алкоголю чи інших наркотиків – сам не вживаю і іншим раджу відмовитися. Переконаний, що це є генетична зброя проти нашого народу”, – висловився Іван Дирів.

Він нагадав, що відповідно до закону про режим воєнного часу продаж алкогольних напоїв не дозволяється.

“Якщо чітко слідувати букві закону, то міський голова ніяке розпорядження стосовно продажу алкоголю на території Долинської територіальної громади не дасть і не підпише. Проєкт розпорядження підготовлений – бо така вимога і так фахівці зробили. Але з цим розпорядженням я можу зробити тиільки одну річ – і, на мою думку, вона буде правильна: ось таку”, – сказав мер Долини і порвав проєкт.

“Завтра зранку я доручу юристам попрацювати, – додав Іван Дирів, – щоби підготували розпорядження про заборону продажу будь-яких алкогольних напоїв на території нашої громади. Ми попрацюємо над тим, щоби таке розпорядження було законним і відповідало всім вимогам, які ставляться до такого роду документів”.