"Червона зона, або кохання за вікном". Бурштинці вразили танцювальним перфомансом

Учора ПК "ПРОМЕТЕЙ" вражав глядачів танцювальним перформансом "Червона зона, або кохання за вікном".
Постановку представили Зразковий ансамбль танцю "Дивоцвіт" та ансамбль Народного танцю "Вихор" Бурштинської територіальної громади.
Цей сучасний мистецький продукт заснований на реальних подіях нашого часу, повідомляє в соціальній мережі Бурштинська міська рада.
Його прем'єра відбулася минулого року у панорамних вікнах ПК "Прометей", глядачі через пандемію споглядали на дійство з вулиці.
Сюжетна лінія побудована на історії двох закоханих, котрі через карантинні обмеження не можуть зустрітись і їхні стосунки розвиваються у режимі онлайн.
"За рік ця вистава збільшилась та вже стало зрозуміло, що пора її показувати на сцені. COVID  залишив знак у житті кожного та підняв багато актуальних питань: ізоляції і самотності, електронного спілкування та справжніх цінностей і поглядів. Саме це продовж 40-ка хвилин розкривається у сюжеті програми. Можна сказати, що наскрізною ниткою нашого перфомансу є вислів “Обличчя заховалось за маски, залилишись очі сумні” . Але я переконаний, що молоді і закохані переможуть всі труднощі,  і любов, яка гріє наші серця, зрештою, врятує цей світ." - зазначає автор ідеї, талановитий хореограф, керівник колективів ЗАТ “Дивоцвіт” та АНТ “Вихор”, методист Навчально-методичного центру культури і туризму Прикарпаття - Олександр Заставний.
Головних героїв зіграли Стек Роман і Мурафа Надія,  студенти кафедри режисури та хореографії Львівського національного університету імені Івана Франка та  Львівського фахового коледжу культури і мистецтв.