Чи хочемо ми мати красиве місто?

Чи хочемо ми мати красиве місто?

     Влітку минулого року за сприяння депутата Івано-Франківської обласної ради від Галицького району Володимира Магаля було здійснено перший етап підсвічення старого історичного моста в м.Галич. Тут було встановлено світлодіодні стрічки по верхньому контуру металоконструкцій. Через незначний відрізок часу невідомі вандали почали підпалювати і рвати ці стрічки, і від суцільної лінії, що колись світилася, залишилися лише фрагменти.

     Минулого тижня електрики приступили до встановлення другої черги освітлення і вже увімкнули частину ліхтарів, які підсвітили міст у національних синьо-жовтих кольорах. Та цього разу знову проявили себе невідомі зловмисники. Вони зірвали три ліхтарі, при чому, ліхтарі були встановлені на досить значній висоті (від 3 до 5 метрів) на перилах моста.

     Депутат обласної ради неабияк обурився таким станом справ.

     -       Ну для чого нищити це, та ще й ризикуючи життям на такій висоті, - дивується Володимир Магаль.

     Вчора депутат разом з начальником Галицького РВ ГУНП Іваном Михайлишиним побували на місці і оглянули пошкоджені ліхтарі та світлодіодні стрічки. Зі свого боку начальник поліції пообіцяв посилити патрулювання в зоні моста, а міська влада звернулася із заявою до поліції про вчинення вандальних дій.

     -       Ми звичайно відновимо пошкоджене освітлення і повністю завершимо роботи з підсвічування цього історичного об’єкту, - каже Володимир Магаль. - Запевняю галичан, що міст стане окрасою міста і милуватиме око не тільки місцевих мешканців а й туристів та всіх, хто проїжджатиме транзитом по новому мосту, - наголосив депутат.