Чужих дітей не буває: прикарпатські поліцейські влаштували свято для дітей-переселенців

Чужих дітей не буває: прикарпатські поліцейські влаштували свято для дітей-переселенців
Прикарпатські поліцейські продовжують опікуватись внутрішньо переміщеними особами. Цього разу вони навідались до центру, де проживають діти, що переїхали на Прикарпаття із Донецької області, - повідомила на своїй Фейсбук-сторінці пресслужба поліції Івано-Франківської області.
Тут проживає 25 неповнолітніх вихованців. Ця малеча - свідки війни. І ще у квітні вони врятувались від ракетних обстрілів та бомбардувань, оселившись на Івано-Франківщині.
У центрі маленькими переселенцями регулярно опікуються ювенальні поліцейські. Кожен їхній приїзд для малечі - наче свято. Цього разу поліцейські навідались до дітей разом з рятувальниками.
Ювенальні поліцейські привезли дітворі ласощі, засоби гігієни, памперси на дитяче харчування.
Кінологи продемонстрували дітям вміння своїх чотирилапих помічників розкривати злочини та провели майстер-клас з дресирування. А вибухотехніки навчили дітей правил поводження в екстремальних ситуаціях.
Пізнавальне навчання для вихованців провели і рятувальники. Вони показали спецспорядження для гасіння пожежі. А відтак кожен з вихованців міг спробувати себе в ролі надзвичайника.
Поліцейські кажуть, - такі заходи для дітей необхідні. Аби навіть за тисячу кілометрів від дому вони розуміли, що вони в безпеці.