День державного службовця

День державного службовця

     День державного службовцяУрочистості з нагоди Дня державної служби України в Галицькому районі розпочалися Богослужінням у церкві Різдва і продовжилися у сесійній залі районної ради, яка не так часто збирає державних службовців разом. Та цей день особливий – професійне свято.
     Вітаючи державних службовців, голова районної державної адміністрації Григорій Івасишин зазначив:
     – Сьогодні ми вшановуємо сумлінну, наполегливу працю людей, які своє життя присвятили державній службі. Із здобуттям Україною незалежності поняття державної служби набуло принципово нового значення. Діяльність державних службовців, як посередників між владою і народом, має винятково важливе значення в розбудові державності.
     Узявши все краще зі світового досвіду, стоячи міцно на засадах національних традицій і особливостей, державна служба на сьогодні є цілком розвиненою державною інституцією, без якої неможливий поступальний соціально-економічний розвиток України.
     Ви очолюєте одну з найважливіших структур району, яка забезпечує проведення єдиної державної політики у сфері державної служби.
     Бажаємо, щоб громадський авторитет державної служби України базувався на визнанні фаховості і прозорості, а також того, що вона виконує найзначнішу соціально-гуманітарну місію – забезпечує виконання державою усіх зобов’язань перед своїми громадянами.
     Від усієї душі бажаю вам наснаги, терпіння, сили волі, міцного здоров’я та нових здобутків у справі сумлінного служіння народу України».
     Думку голови адміністрації підтримав голова районної ради Богдан Попович.
     – Саме на вас покладена основна відповідальність за стан справ у розбудові нашої держави. Від ваших щоденних наполегливих зусиль, професіоналізму, мудрості, принциповості, сумління та ініціативності значною мірою залежать благополуччя людей, а відтак і піднесення позитивного іміджу держави.
     Вірно, чесно та шляхетно служити своєму народові та державі в ім’я її процвітання для українців у всі часи було почесним обов’язком.
     Щиро бажаю всім витримки і терпіння, таких необхідних у нашій роботі. Щастя Вам, міцного здоров’я, душевної рівноваги і комфорту, здійснення усіх мрій!
     Кращих з кращих було відзначено грамотами керівників  області та району.
     А представники жіночих спортивних команд – переможці Спартакіади, присвяченої дню Весни, отримали ще й спортивні нагороди.

Ярослав Поташник