День пам’яті жертв війни

День пам’яті жертв війни

     День пам’яті жертв війни22 червня 1941 року трагічною сторінкою увійшло у життя мільйонів українців. У цей день розпочалася найжахливіша війна в історії нашого народу, яка забрала життя кожного п’ятого співвітчизника.
     І саме нашому народу завдячує увесь світ за мужність і героїзм, виявлені у смертельному двобої з фашизмом.
     22 червня в районі відбулися пам’ятні заходи, приурочені Дню скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні. В храмах району відслужені панахиди, в населених пунктах відбулося покладання вінків та квітів до братських могил, пам’ятників та пам’ятних знаків, пов’язаних з подіями війни 1941-1945 років за участю представників органів місцевого самоврядування, депутатів місцевих рад, громадськості та духовенства.
     У місті Галичі відбулася панахида, яку відслужили декан Галицького деканату УАПЦ протоієрей Іоан Кузь та священик УГКЦ отець Ігор Броновський. Голова районної державної адміністрації Григорій Івасишин та голова районної ради Богдан Попович, заступник міського голови міста Галича Дмитро Кульчицький, представники районної ради ветеранів, працівники об’єднаного Галицько-Рогатинського військового комісаріату, структурних підрозділів районної державної адміністрації, громадськості міста поклали вінки та квіти до братської могили воїнів 147 стрілецької дивізії.
    Переглянути інші фото