«Діти – олімпійська надія України!»

«Діти – олімпійська  надія України!»

     Давнє латинське прислів’я говорить: «В здоровому тілі – здоровий дух», тобто здорова людина має силу для того, щоб жити, працювати і навчатись. Ми мусимо дбати про наше самопочуття. А для цього потрібно займатись спортом, щоб завжди бути у формі, бути більш організованими і дисциплінованими.
     У Галицькій гімназії особливу увагу приділяють спорту. З метою урізноманітнення гімназійного життя щороку проводиться багато спортивних змагань, спартакіад, естафет та олімпіад. «День здоров’я», «Козацькі забави», «Олімпійські ігри» є найпопулярішими серед учнів.
     9 вересня, у рамках ініціативи Національного олімпійського комітету України “Олімпійський тиждень”, у Галицькій гімназії відбулося свято спорту, миру і краси «Діти – олімпійська надія України!» Так, як годиться для Олімпійських ігор, свято розпочалось урочистим внесенням олімпійського прапора та вогню, а як годиться для українців – урочистим виконанням Державного гімну та підняттям синьо – жовтого стяга найкращим спортсменом гімназії  В. Іванівим. Вітальні слова директора гімназії В. Тихонь та головного спеціаліста відділу освіти І. Йосифіва підбадьорили учасників гімназійної олімпіади і надихнули їх до перемог.
     А далі спортивне дійство заполонило всіх присутніх своєю неповторністю, красою, магією, несподіваними подарунками. Вже з перших хвилин олімпіади учасників зачарував оригінальний спортивний танець у постановці В. Понюк, учениці 7 класу Галицької гімназії. Ритмічні рухи , майстерність виконання, щирі посмішки та просто хороший настрій юних танцівників надихнули наших спортсменів до підкорення не тільки гімназійного, але й світового Олімпу! Гарячі глядацькі оплески допомагали «майстриням танцю» виконувати жваві вправи з обручем, на скакалці та зі стрічками. А фінальне сплетіння кілець – як символ Олімпійських ігор – подарувало відчуття того, що ми на справжній Олімпіаді.
     Ще довго не стихали після побаченого бурхливі овації олімпійців на підтримку танцюристів. Не стихали вони і тоді, коли розпочались перші випробування на силу, спритність та вправність. Гімназисти достойно показали себе у наступних нормативах:
     стрибки в довжину з місця, згинання і розгинання рук в упорі лежачи, піднімання гирі, вправи з обручем, згинання і розгинання тулуба лежачи на спині, армреслінг й акторський конкурс. Першість здобула команда учнів 7(11)класу, котра виборола найбільше «золотих» медалей з вищезазначених нормативів.
     Виборюючи звання найсильнішого, найспритнішого, найвитривалішого гімназиста - олімпійця, учасникам змагань довелося витратити багато сил та подолати чимало перешкод. Та нестримні юні олімпійці, не вагаючись, йшли вперед, керуючись гаслами: «Швидше!», «Вище!», «Сильніше!». Натхнення їм додавали запальні пісні у виконанні Р. Мацьків та В. Понюк, учениць 7 класу.
     Зібравши докупи враження не тільки однокласників, а й усіх гімназистів, хочу впевнено заявити, що тільки здоров’я, сила, наполегливість, завзяття та невпинне прагнення до вдосконалення сприятимуть гімназистам підкорити не лише спортивні вершини, а й навчальні. Бо незаперечною є істина: хто перший у спорті, той перший усюди.
     
     

Валерія Кузьмич, учениця 5(9)класу Галицької гімназії