Діти в руках наркоманки під прикриттям Центру польської культури

     У травні 2013 року відбулося урочисте відкриття Центру польської культури та європейського діалогу в Івано-Франківську. Нарешті, мрія тисяч етнічних поляків Прикарпаття збулася – те, до чого вони йшли десятиліттями, оббиваючи пороги численних чиновників, як українських так і польських; долаючи бюрократичні перепони, міжнаціональні непорозуміння, людську жадібність та неуважність до ближніх…

     Діяльність центру ділиться на три проекти – національна польська меншина, освіта та соціальні проекти. Самий же центр розташований на вулиці Січових Стрільців.

     Здавалося би, діти вивчають польську мову, яка може стати їм у нагоді у майбутньому, на базі польського товариства, до якого нещодавно завітала сама Перша леді Польщі, опіку над яким, безпосередньо здійснює польське консульство у Львові.Де ще може бути у Франківську краще дітям, які в майбутньому націлені на навчання в польських вузах?…

     Але, на жаль, все не так там добре, як здається на перший погляд. Насправді, діти потрапляють під відповідальність людини, яка вела аморальний спосіб життя, через що є носієм гепатиту  С, перебуває на обліку в наркодиспансері, як опійна наркоманка та була судима за розбій, інформує vilne.info.

     Мова йде про викладачку польської мови у Центрі польської культури – Аліну Чіркову. Також вона є президентом Польсько-української молодіжної організації „Млоди Станіславув”.

     Чи усвідомлюють батьки, як  і чим вони ризикують, коли приводять своїх діточок до Центру? Адже діти контактують з Чірковою не тільки під час занять з польської, вони їздять з цією людиною у Польщу, ходять в походи в Карпати, – і все це відбувається за протекцією директора Центру польської культури Марії Осідач.

А. Чіркова, М.Осідач

     Можна було би припустити, що Осідач не знає про «яскраве» минуле Чіркової і дозволяє цьому відбуватися без злого умислу… Але ні, вона знає, що собою представляє Чіркова і свідомо віддає місцевих діточок під опіку наркоманки із злочинним минулим та багажем вірусних хворіб.

     Чому так поступає пані директор? Може тому, що вона люто не любить українців? Навряд чи…В цьому випадку вона би не компрометувала своєю кримінальною підопічною польського президента і його дружину, які мило посміхаються на фото біля наркозалежної людини, яка на власній практиці знає, як вечорами грабувати людей.

А. Чіркова, Р.Клечанська, М.Осідач, А.К.Дуда, А.Дуда, С, Плетеніцька, В.Чащін

     Насправді ж їх пов’язує спільна справа. А це чималі кошти, які Марія Осідач отримує від поляків і списує на повітря, цього вистачає на купівлю квартири в центрі міста, на дорогі речі, вільготне життя, молодого коханця та… на наркотики Аліні Чірковій.

     Усім батькам треба добряче подумати, куди ви віддаєте своїх дітей, бо принаймні у Центрі польської культури, окрім польської, їх можуть навчити як правильно зривати золоті прикраси з людей. Саме за це була засуджена Чіркова. Як вживати наркотики, а ще, не дай Боже, заразити якоюсь хворобою.

     Я раджу батькам, які засумніваються у правдивості цієї статті, адже Аліна Чіркова разом із Марією Осідач вдають із себе порядних людей, звернутися до відповідних органів і ви будете шоковані.

     Або ж зверніться до постраждалого у 2005 році від групового розбійного нападу, жителя с. Ганнусівка Тисменицького району Черепахи Василя Тарасовича і запитайте у нього, хто така Чіркова і де його золотий ланцюжок…

     Довідково. У 2007 році Івано-Франківській міський суд визнав Аліну Чіркову винною у вчинені злочину передбаченою ч.2 ст.187 КК України та призначив їх покарання – 1 рік 11 місяців обмеження волі.

     Тільки одній людині з польської діаспори Прикарпаття можна щиро вірити і це є Ванда Рідош, яка десятиліттями довела свою порядність та безкорисність.