Для ремонту стадіону «Рух» в Івано-Франківську необхідно 54 млн. грн.

     ОДА підготувала угоду для Кабінету Міністрів України про підготовку  стадіону «Рух» до “Євро-2012”. Документ передбачає необхідність залучення  54 млн. грн. для відновлення стадіону та прилеглої до неї території. Про це повідомляє УКРІНФОРМ з посиланням на начальника управління спорту Івано-Франківської ОДА Романа Вірастюка.
     Спортивні функціонери Прикарпаття стверджують, що стадіон «Рух» може розглядатися як тренувальна база під час “Євро-2012” лише тоді, коли буде відповідати  міжнародним вимогам та стандартам.
     «Жоден спортсмен не вийде на стадіон, який матиме таке  покриття, як сьогодні має стадіон «Рух», - переконаний представник НОК в Івано-Франківській області Мирослав Карабін. За його словами, також необхідно, щоб готель «Надія» відповідав рівню 4-х зірок за європейськими стандартами.
     Вже найближчим часом, повідомив Карабін, на Прикарпатті очікують делегацію на чолі з С.Бубкою, після чого буде прийняте остаточне рішення щодо включення Івано-Франківської області до участі в “Євро-2012”.
     «Рух» – центральний стадіон Івано-Франківська, який з 1986р. перебуває на реконструкції. Після реконструкції стадіон зможе розмістити до 20 тисяч глядачів.