До Івано-Франківська переїде державний університет внутрішніх справ з Луганщини

До Івано-Франківська переїде державний університет внутрішніх справ з Луганщини

Міністерством внутрішніх справ України прийнято попереднє рішення про подальшу передислокацію Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка до Івано-Франківська.

Університет буде розміщено на базі Прикарпатського факультету Національної академії внутрішніх справ. Про це повідомляють на сайті навчального закладу.

Ректор університету Віталій Комарницький з робочою поїздкою відвідав м. Івано-Франківськ, де зустрівся з головою обласної військової адміністрації Світланою Онищук та Івано-Франківським міським головою Русланом Марцінківом, які висловили готовність допомагати навчальному закладу та вже здійснили низку необхідних організаційних заходів.

Крім того, відбулися зустрічі з ректором Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Ігорем Цепендою та ректором Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу Євстахієм Крижанівським. Колеги-освітяни запевнили, що підтримають науково-педагогічний склад та працівників університету наданням місць у гуртожитках вишів.