До уваги платників податків!

До уваги платників податків!

     ДПІ УкраїниПрийнято за основу проект Податкового кодексу України
      17 червня 2010 року Верховна Рада України в першому читанні прийняла за основу проект Податкового кодексу України, який створить усі необхідні умови для проведення податкової реформи.
      Даний документ, покликаний стати економічною конституцією країни, передбачає ряд позитивних змін. У результаті набрання чинності Податкового кодексу кількість загальнодержавних податків та зборів буде скорочена з 29, що існують сьогодні, до 19. Усі норми, пов’язані з податками, будуть зведені в єдиному законі, більше 100 підзаконних актів будуть скасовані.
      Починаючи з 2011 року поетапно буде знижений ПДВ з 20 до 17% і податок на прибуток з 25 до 17%, що сприяє виведенню бізнесу з тіні. Збережеться спрощена система оподаткування: ставки податку для фізичних осіб залишаться у розмірі від 20 до 200 грн. на місяць, для юридичних осіб  – 6%. Граничний рівень річного доходу для фізичних осіб складе 500 тис.грн. і 2 млн.грн. для юридичних осіб. На період з 1 січня 2011 року до 31 грудня 2015 року для фізичних осіб, які провадять господарську діяльність виключно з надання побутових послуг та обсяг доходу яких протягом чотирьох послідовних податкових (звітних) періодів (кварталів) при підтвердженні статусу платника податку не перевищує 300 тис.грн., установлюється нульова ставка податку, для юридичних осіб, обсяг доходу яких протягом чотирьох послідовних податкових (звітних) періодів (кварталів) при підтвердженні статусу платника податку не перевищує 100 тис.грн., установлюється нульова ставка податку.
      Ухвалення Податкового кодексу дозволить створити в Україні стабільну податкову систему, яка забезпечить наповнення бюджетів усіх рівнів, ефективне функціонування економіки держави, однаковий підхід до оподаткування всіх категорій платників податків та створить умови для подальшої інтеграції України до світового співтовариства.

Сектор масово-роз’яснювальної роботи та звернень громадян ДПІ в Галицькому районі