Долаємо вершини

Долаємо вершини

     Одним з найкрасивіших місць України є Карпати. Тисячі туристів ваблять вони смерековими лісами, зеленими полонинами. І якщо вони вас взяли в «полон», то вже не відпустять ніколи.
     Зачаровані горами ще студентами керівник туристсько-краєзнавчого гуртка Володимир Федорняк та практичний психолог Галицького районного Центру дитячої та юнацької творчості Степан Липовецький 1 жовтня разом зі своїми вихованцями, учнями Комарівської ЗОШ, здійснили сходження на найвищу вершину Українських Карпат – гору Говерлу. Підйом на вершину для юних туристів був нелегким, адже багато дорослих пробують здолати її, а проходять іноді тільки більшу половину маршруту. Діти були гордими, що піднялись на вершину Говерли. Горді за те, що перебороли невпевненість у своїх силах, подолали шлях, котрий здавався нескінченним. Дзвінкою луною летів над горами крик перемоги: «Ура! Ми це зробили!». І вже не такою високою здавалась гора, не такими крутими були її схили. З хорошим настроєм та веселою піснею повертались мандрівники додому.
     Сподіваємось, що разом зі своїми керівниками вихованці Центру творчості подолають ще багато вершин. Тож бажаємо нашим юним туристам завжди сонячної погоди та вдалих мандрівок, бо туризм – не просто хоббі, а стиль життя.
     
     

Олена Кузьмич, методист Галицького ЦДЮТ