Достойна перемога

Достойна перемога    Не стали завадою спортсменам погані погодні умови минулої неділі в с.Загір’я, де відбувся матч з футболу між командами «Загір’я» і «Курів». Попри дощову погоду загір’яни прибули на стадіон з групою підтримки. І на радість своїм шанувальникам  команда «Загір’я» зуміла здолати команду с.»Курів» з рахунком 7:1.
    Матч проходив у жорсткій, але не жорстокій боротьбі. Стражі воріт мали вдосталь роботи, проте з честю виходили із ситуацій.
    Під завісу першого тайму, отримавши м’яч в районі шістнадцятки і влучно вціливши у ворота, був забитий гол з гострого кута. П’ять із семи голів було відправлено у ворота суперника в першій половині зустрічі. Друга половина гри розпочалася знову з атак «Загір’я». На першій хвилині  було забито ще два голи.
    Важко передати словами, що творилося на стадіоні їхніми  шанувальниками після забитих голів. Лунали пісні, скандування, речівки…
Після завершення гри команду привітав сільський голова Петро Фреїк, представник команди Ростислав Макар та тренер команди Іван Озьмінський.
    Команда «Загір’я» подякувала за плідну працю тренеру І.Озьмінському, під орудою якого команда й вигравала усі свої футбольні матчі.
Слід відзначити  надзвичайну результатність всіх недільних матчів, які, на жаль, проходили під  рясним дощем. У чотирьох зустрічах було  забито 25 голів. Також команда «Загір’я» складає подяку спонсорам, які підтримують футбольну команду, підприємцям М.Підгайному, І.Білущак, А.Дичковській, І.Карас, В.Янушу (Кукільницький рибгосп).