ДПІ повідомляє

     24 січня 2011 року в Державній податковій інспекції в Галицькому районі відбулася розширена нарада апарату за участі заступника голови ДПА в Івано-Франківській області Лесі Іванівни Борис та начальника управління оподаткування юридичних осіб ДПА в області Тетяни Миколаївни Скоп’юк.
     Нарада розпочалася з підведення підсумків роботи податкової інспекції у 2010 році та окреслення планів на поточний рік.
     „Приємно відзначити, – зауважила заступник голови ДПА в Івано-Франківській області Леся Борис, – що за підсумками роботи за 2010 рік Державна податкова інспекція в Галицькому районі виконала доведені завдання на 101,9 %, зайнявши перше місце в області за обсягами надходжень платежів до загального фонду Державного бюджету”.
     Під час наради увагу присутніх було зосереджено на завданнях, що стоять перед податківцями у 2011 році. А це, перш за все, проведення відповідної організаційної роботи з платниками податків щодо впровадження циклу адміністрування податків у відповідності до норм Податкового кодексу України.
     Начальник ДПІ в Галицькому районі Олександра Верещак розповіла про основні організаційні заходи, які проводяться податковою інспекцією з питань декларування доходів громадян у 2011 році.
     По завершенні наради проведено заслуховування 8 платників-«мінімізаторів». За результатами співбесіди очікується збільшення сплати податку на прибуток цими суб’єктами господарювання.

Сектор масово-роз’яснювальної роботи та звернень громадян ДПІ в Галицькому районі