Дубовецька громада отримала в подарунок від "Ґудвеллі Україна" пожежний автомобіль

Дубовецька громада отримала в подарунок від

За сприяння ТзОВ «Ґудвеллі Україна» та проєкту «Help Ukraine Now» Дубовецькій територіальній громаді вручено пожежний автомобіль, інформують Вікна.

Документи та ключі представникам влади вручила директор з питань розвитку та комунікацій ТзОВ "Ґудвеллі Україна" Любов Богачевська. Автомобіль високої прохідності подолав 1600 кілометрів з Данії до місця призначення.

Звертаючись до присутніх, Любов Богачевська зазначила, що неймовірно важко дивитися на бої, у яких молоді воїни кожного дня віддають життя, щоб нам було спокійно ходити по рідній землі. З розповідей батьків Любов Богачевська і до війни чула про російську агресорів, проте не вірила, що історія повториться. Проте завдяки цій історії поєдналися серця її батька та матері.

"Мій батько і вся його сім'я були вивезені до Сибіру, де він прожив 30 років. Він не хотів мати жінку-росіянку, а хотів будувати своє життя в Україні. Тож приїхав сюди у село Павлівку і попросився переночувати у сусідів. Його хати вже не було, а з родичами він не міг зв’язатися. На той момент моя бабуся мала трьох донечок. Одна була заміжня, друга — зустрічалася з хлопцем, а третя була наймолодшою. І от каже моя бабуся: "Візьми мою дівку наймолодшу". Так мої батьки одружилися і прожили 50 років. Зараз батька вже немає, але я завжди пам’ятаю його розповіді про росію", — поділилася спогадами Любов Богачевська.

За її словами, засновник компанії «Ґудвеллі Україна» Том Аксельгард, який сьогодні обіймає посаду Почесного консула України в місті Оутруп (Данія), зараз активізував сили, щоб допомогти українцям. А нещодавно зібрав всі контакти і попросив долучитися до проєкту "Help Ukraine Now". Учасник цього проєкту і подарував пожежний автомобіль.

Окрім того, для місцевої тероборони та пожежної частини Анетта та Юрій Харуки родом з Івано-Франківщини, які нині мешкають у США, передали сім рацій.

"Не припиняємо шукати можливості підтримати громади у цей важливий час.
Тримаємо стрій! Слава Україні!" — йдеться у повдіомленні провідної агрокомпанії краю.

Раніше від проєкту засновника "Ґудвеллі" у Калуш надійшло 2 тонни продуктів. У соціальну їдальню, яка функціонує у Калуші для внутрішньо переселених осіб, було доставлено об'ємну партію найнеобхідніших продуктів.

Також провідна сільськогосподарська компанія краю направила 4 одиниці техніки на потреби армії, допомагає Збройним Силам України зі свининою, а громадам — із облаштуванням укриттів.

Підписуйтесь на наш телеграм та YouTube