Економічний Форум у Варшаві

Економічний Форум у Варшаві

Економічний Форум у Варшаві    З метою просування української продукції на ринки ЄС, залучення іноземних інвестицій в пріоритетні галузі економіки України, а також поглиблення двосторонньої виробничої кооперації Посольство України в Республіці Польща спільно з воєводствами та недержавними організаціями РП готує проведення в травні 2010 р. Місячника української економіки в Республіці Польща. Заплановано, що центральним заходом Місячника стане Українсько-Польський Економічний Форум у Варшаві, який пройде 26-28 травня 2010 року (офіційний веб-сайт Форуму – http://www.upf.com.pl).
    Планується, що в роботі Економічного Форуму візьмуть участь близько 300 учасників з України і Польщі: керівництво найбільших підприємств – суб’єктів українсько-польської торгівлі, українські і польські інвестори, які вже реалізовують свої проекти на території обох країн або мають плани з виходу на суміжний ринок, представники транснаціональних корпорацій. Окрім цього, до участі в заході запрошуються представники органів центральної виконавчої влади та місцевого самоврядування обох країн, відомі економісти, експерти.
Під час галузевих секційних засідань Форуму увагу учасників буде зосереджено на таких блоках питань: співробітництво в галузі сільського господарства, енергетичне співробітництво, фінансово-банківська співпраця, кредитування та страхування “Євро – 2012”, розвиток інфраструктури і торгівля послугами, транспорт, будівництво, співробітництво в інноваційних сферах економіки, інвестиції і торгівля в розрізі регіонів.
    Під час Форуму перед зацікавленими колами польських підприємців буде презентовано економічний потенціал областей України, а також організовано інтеграційні бізнес-презентації.
Запрошуємо до участі!