“Енергетику” – бути!

“Енергетику” – бути!

     Саме таке питання зібрало футболістів, їх уболівальників, представників влади міста та району у вівторок у малій залі ПК “ПРОМЕТЕЙ”.  
     Про розвиток і становлення цього популярного виду спорту у Бурштині, а також про професійну футбольну команду вів мову у своєму виступі президент футбольного клубу „Енергетик” Мирослав Лотоцький.
     Він зазначив, що футбол у Бурштині з’явився ще у 20-30-х роках  минулого століття, але тільки із споруждженням ТЕС заявив про себе  гучніше. Вже  відтоді  футбольна команда почала брати участь у першості району та області. Останні 14 років  команда „Енергетик” заявила себе як професійна і вже 7 років грає у першій лізі. Створений футбольний клуб  у ц.р. відзначатиме свій 20-літній ювілей.
     Команда”Енергетик” представляє на різних змаганнях Бурштинську ТЕС, місто і є відомою в Україні та за її межами. До цього часу її фінансувала ТЕС та ПАТ „Західенерго”. Зараз, з приходом на ТЕС нового власника – ДТЕК – постало питання  і про утримання команди.
     Ще варто сказати, що при футбольному клубі займаються в гуртках діти, яких майже 150, вони також беруть участь у різних змаганнях та завойовують  непогані місця, гіпотетично можуть стати гідною заміною в команді „Енергетик”, добрими гравцями в інших клубах.
     Питання, як бути далі, що чекає “Енергетик”, стало досить актуальним і тримало в напрузі бурштинців цього тижня. Керівництво клубу підготувало звернення про підтримку до депутата Верховної Ради  Ріната Ахметова, який володіє 70% акцій “Західенерго”, в т.ч. і Бурштинської ТЕС. Буквально до початку зборів питанння вирішилося позитивно.  Президент футбольного клубу Мирослав Лотоцький повідомив, приємну новину, що компанія ДТЕК буде належно фінансувати й надалі “Енергетик”.
     
     P.S. 16 лютого на навчально-тренувальній базі ФК “Енергетик” у с.Сокіл Галицького району був представлений новий тренер футбольного клубу “Енергетик”. Ним став знаний у минулому прикарпатський футболіст Володимир Ковалюк (на фото).
     Микола Вітовський, який працював у команді на посаді в.о. тренера, залишається в колективі і буде допомагати молодому наставнику.
     
     

Любов Галько