фестиваль живих скульптур

фестиваль живих скульптур

     фестиваль живих скульптур20 червня в Івано-Франківську пройшов фестиваль живих скульптур «Львівське крізь віки». Організатором красивої події, що відтворює історію нашої батьківщини, стало перше українське пиво «Львівське».
     Цього дня жителі та гості міста завітали на Вічевий майдан, де відбулось феєричне шоу, що подарувало івано-франківцям можливість здійснити екскурсію у часі – від давніх віків, коли в Україні почалась доба пивоваріння, і до сьогоднішніх днів.
     Відтворювали колорит історичних часів актори з усієї України. Майстерну гру артистів та красу скульптур надовго запам’ятали мешканці Прикарпаття. Не зважаючи на те, що святковий день видався дощовим, на центральному майдані міста яблуку ніде було впасти.
     Адже «Львівське» потурбувалось про те, щоб атмосфера свята була сонячною. Гості змогли насолодитися і самим дійством, і конкурсами та вікторинами, а ще – концертом народної музики. Завершився фестиваль «Львівське крізь віки» виступом гурту «Орфей».
     Варто зазначити, що прихильників першого українського пива на Галичині багато. Вони цінують не тільки якісний смак напою, а й його історичну цінність та відданість українським традиціям. Адже ось уже близько 300 років «Львівським» смакують у всій Україні.
     Тур «Львівське крізь віки» 2010 став красивим дійством, що припав до душі усім мешканцям Івано-Франківська. Свято від «Львівського» було не тільки яскравим та веселим, але й відповідальним. Під час концерту ведучі наголошували на важливості помірного споживання пива та про заборону продажу пива особам, що не досягли 18 років.
     У травні фестиваль «Львівське крізь віки» вже відіграв свою красиву історичну прем’єру у Львові, а днями мистецький тур від «Львівського» відбудеться у Луцьку та Тернополі.
     Олександр Руднєв, директор заводу ВАТ «Львівська пивоварня»: «Цього року Львівська пивоварня відзначає своє 295 річчя. У рамках святкування цієї великої дати нам хотілося розповісти красиву історію першого українського пива «Львівське» та нашої держави. Сподіваємось, що наша стилізована розповідь сподобалась усім жителям Прикарпаття».