Фінал з міні-футболу

Галич ЦРЛ - міні-футбол16 жовтня 2010 року в Івано-Франківську відбулися фінальні змагання з міні-футболу серед команд медичних закладів області. Змагання проводились в залік сьомої спартакіади Івано- Франківської організації профспілки працівників охорони здоров’я.
     В цьому турнірі взяли участь 12 найсильніших команд, серед яких були і медичні працівники Галицького району. Медики-галичани впевнено рухались до перемоги, обігравши команду з Верховини, обласної клінічної дитячої лікарні, міського пологового будинку, команду з Калуша. У фіналі змагань наші спортсмени зустрілися з чемпіонами області 2009 року – командою обласної клінічної лікарні. У напруженій боротьбі наші медики зайняли перше місце, обігравши суперників по пенальті з рахунком 4:3.
     З вітальним словом до переможців звернувся начальник головного управління охорони здоров’я Івано-Франківської обласної державної адміністрації Любомир Малофій. Він подякував всім за активну участь у змаганнях та вагомий внесок у розвиток фізичної культури і спорту серед працівників охорони здоров’я області. Голова обкому профспілки Наталія Бирчак вручила перехідний кубок головному лікарю Галицької ЦРЛ Миронові Матейку, який очолив команду футболістів-медиків. Всі учасники команди-переможця нагороджені золотими медалями, почесним дипломом та грошовою премією.