Фінляндії та Швеції росія погрожує ядерною зброєю, іскандерами та гіперзвуком

Фінляндії та Швеції росія погрожує ядерною зброєю, іскандерами та гіперзвуком

Росія погрожує Швеції та Фінляндії розміщенням ядерної зброї та ракетних військ поруч із ними, якщо ці країни вступлять до НАТО.

Повідомлення з погрозами з'явилося в Telegram заступника голови ради безпеки рф Дмитра медведєва.

Представник керівництва країни-окупанта нарікає, що ці країни на півночі Європи "зі звіриною серйозністю" обговорюють можливість увійти до Альянсу, а той готовий прийняти їх у найкоротші терміни з мінімальними бюрократичними процедурами.

"Це означає, що у Росії стане більше офіційно зареєстрованих противників. <...> Протяжність сухопутних кордонів Альянсу з РФ зросте понад удвічі", – робить висновок Медведєв.

За його словами, скільки країн у НАТО – 30 або 32, для Москви "загалом не так вже й важливо". Заступник голови Радбезу РФ спробував принизити Стокгольм і Гельсінкі: "За їхньої значущості та населення великої різниці немає".

Після вступу країн до Альянсу, пише Медведєв, кордон країни окупантів "доведеться зміцнювати".

"Серйозно посилити угруповання сухопутних сил і ППО, розгорнути суттєві військово-морські сили в акваторії Фінської затоки. У такому разі ні про який без'ядерний статус Балтики мови бути не може", – зазначив він.

Представник фашистського режиму РФ лякає жителів Швеції та Фінляндії "підвищенням цін і податків, посиленням напруженості вздовж кордонів, іскандерами, гіперзвуком та кораблями з ядерною зброєю буквально на відстані витягнутої руки від власного будинку".