Франція передала медзакладам Прикарпаття десять реанімобілів

Франція передала медзакладам Прикарпаття десять реанімобілів

На митному посту «Солотвино» закарпатські митники швидко оформили 10 реанімобілів, які в якості гуманітарної допомоги організувала Асоціація «Медичної і благодійної допомоги Франція-Україна» для закладів охорони здоров’я та медичних підрозділів Івано-Франківщини.

10 карет швидкої медичної допомоги із Франції перетнули українсько-румунський кордон у якості гуманітарної допомоги, повідомляють Вікна з посиланням на Державну митну службу України.
Саме 19 червня, в день, коли в Україні відзначають своє професійне свято медичні працівники, на українсько-румунському кордоні відбулася символічна подія – українські медики отримали у подарунок сучасні спецавтомобілі. Так, на митному посту «Солотвино» закарпатські митники швидко оформили 10 реанімобілів, які в якості гуманітарної допомоги організувала Асоціація «Медичної і благодійної допомоги Франція-Україна» для закладів охорони здоров’я та медичних підрозділів Івано-Франківщини.
Спеціалізовані машини швидкої допомоги обладнані всім необхідним та використовуються при екстреній евакуації постраждалих з місця аварії, авіакатастроф та інших екстрених випадках.
Принагідно нагадуємо донорам гуманітарної допомоги про те, що заповнення декларації на ввезення гуманітарної допомоги в електронному вигляді пришвидшить час перетину митного кордону України.