Футболісти святкують

Футболісти святкують

     Урочистості з нагоди нагородження футбольної команди «Факел» с. Комарів – лідера другої групи чемпіонату першості Галицького району, відбулися в сільському клубі 4 грудня.
     Від імені райдержадміністрації та районної ради із заслуженим першим місцем футболістів привітав голова райдержадміністрації Григорій Івасишин. Похвали удостоїлися не лише футболісти, а також і тренер команди на громадських засадах Василь Масляк.
     Підсумовуючи виступ футбольної команди «Факел», Григорій Михайлович відзначив гру команди стабільною і побажав в майбутньому тримати планку першості. Голова райдержадміністрації Григорій Івасишин та голова районної організації СТ «Колос» Іван Бабій вручили команді “Факел” медалі, кубок, грамоти, футбольний м’яч, календарики та книжки «Спортивне життя Галицького району».
     Про успіхи комарівчан протягом майже двох десятиліть розповів суддя по футболу, житель с.Комарів Іван Йосифів. Він назвав прізвища та імена призерів та переможців з різних видів спорту.
     Тренер В. Масляк подякував вихованцям за майстерну гру, силу волі, також подякував уболівальникам та висловив вдячність підприємцям Василю Гладану, Ігорю Федорняку, Ярославу Затварницькому, які матеріально підтримували команду протягом сезону. Окремо подякував сільському майстрові, умільцю та вболівальнику команди Степану Блинчуку за виготовлений макет збільшеного футбольного м’яча, що є своєрідною візитівкою стадіону.
     Сільські аматори подарували футболістам та гостям естрадний концерт.
     
     

Микола Ткачівський