Галичани зареєстрували петицію і закликають підтримати її

Галичани зареєстрували петицію і закликають підтримати її

"Модернізація та реконструкція дитячого майданчика загального користування, який знаходиться на вулиці площа Волі (біля Галицької міської ради)". Таку назву має електронна петиція, яку зареєстрували на сайті Галицької міської ради. Автор петиції - мешканка Галича Світлана-Іванна Кухмістер.

"Від імені матерів, які турбуються про безпеку своїх діток та прагнуть комфортного проведення дозвілля на дитячих майданчиках міста Галича, пропонуємо розглянути пропозиції для соціального проекту щодо модернізації та реконструкції дитячого майданчика загального користування, який знаходиться на вулиці площа Волі (біля Галицької районної державної адміністрації).", - йдеться в тексті петиції.

Авторка також пропонує розглянути 9 пропозицій:

1. Укріплення схилу від зсуву землі та падіння дерев для безпечного перебування дітей на території дитячого майданчика.
2. Демонтаж застарілого обладнання, яке носить небезпеку у користуванні дітьми.
3. Встановлення гумового травмобезпечного покриття для дитячого майданчика, яке зможе запобігти травмам при падінні та комфортному пересуванні.
4. Встановлення дитячої гірки з тунелем для вікової групи від 1 до 6 років.
5. Встановлення качель для вікової групи від 1 року до 14 років.
6. Встановлення дитячого павільйону зі столиками.
Дана конструкція дозволить діткам, які приходять на дитячий майданчик із шкільної групи продовженого дня, займатися на свіжому повітрі та виконувати домашні завдання. А також дозволить сховатися від раптового дощу.
7. Встановлення шахових столів з лавами, так як це одна з найпоширеніших спортивних ігор сучасності, яка поєднує в собі елементи мистецтва (уяви), науки (логічно-точний розрахунок) і спорту.
8. Встановлення для дітей біотуалета або надати дозвіл користуватися туалетом в адміністрації, яка знаходиться неподалік.
9. Реалізація міні-проекту під назвою «Галицька лазанка».

Петиція зареєстрована 3 січня, а сьогодні розпочато збір підписів.

Загалом вона має набрати 200 підписів впродовж 90 днів.

Авторка звертається до галичан з проханням підтримати її ініціативу.