Галицька «Ярославна» відзначила своє 15-річчя

Галицька «Ярославна» відзначила своє 15-річчя

Галицька «Ярославна» відзначила своє 15-річчя    Минулої неділі у залі районного Народного дому, як кажуть, яблуку ніде було впасти… Причиною такого аншлагу став святковий концерт танцювального колективу «Ярославна» Галицького будинку школяра, який відзначав 15 річницю свого створення.
    Колектив, засновником і незмінним керівником якого є Галина Володимирівна Колодій, став справжнім улюбленцем галицького глядача. Без його яскравих хореографічних композицій не обходиться жодне районне свято. Його вихованці Лілія Мартинюк, Василь Рарик та Іванна Литвин вирішили присвятити своє життя танцювальному мистецтву і  сьогодні навчаються за спеціальністю «хореографія» в Інституті культури і мистецтв Прикарпатського національного університету ім.В.Стефаника, а одна з перших учасниць ансамблю Галина Леочко уже створила свій колектив.
    «Ярославна» є дипломантом і лауреатом міжнародних конкурсів та фестивалів «Золота рибка» (м.Севастополь), «Оребіч-ФЕСТ» (Хорватія), «Містерія танцю» (м.Львів), «Карпатські візерунки» (м.Івано-Франківськ). А нещодавно подано клопотання про присвоєння танцювальному колективу звання «Зразковий».
    Інтерв’ю з керівником танцювального колективу «Ярославна» Галиною Колодій читайте в одному з наступних номерів нашої газети.