Галицькі волонтери повернулися з передової (фото, відео)

Галицькі волонтери повернулися з передової (фото, відео)

Сподіваємось, більшість галичан бачили нашу новину про 25 тисяч вареників для воїнів на передовій?

Тепер повідомляємо, що всі вони доправлені за призначенням.

Минулого тижня галицькі волонтери Михайло Вітовський та Андрій Бранець повернулися з лінії розмежування на сході нашої країни. Щоправда, не всі з понад 5 тонн продуктів, які були зібрані для українських захисників галичанами вдалося доправити. Справа в тому, що автомобіль, яким планувалося везти гостинці, в останній момент зламався. Довелося шукати інший. На щастя є в Галичі підприємець, який завжди безвідмовно допомагає нашим волонтерам. Леонід  Яцинович відразу погодився надати свого буса. Єдиною проблемою була  його менша вмістимість.

Ми вирішили взяти в першу чергу ті продукти, які швидше можуть зіпсуватися. Тому взяли вареники, які були попередньо у відрах залиті смальцем та інші продукти. Решту буса вже довантажили солодощами, консерваціями тощо, - зазначає волонтер та голова Галицької районної організації Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів), депутат Галицької міської ради фракції "Платформа громад" Михайло Вітовський.

Волонтери планували їхати спочатку в Луганську область, а вже потім лінією розмежування доїхати аж до Маріуполя Донецької області, заїжджаючи до своїх земляків і залишаючи їм гостинці.

Однак, через те, що всі продукти не вмістилися, довелося відвідати лише кілька підрозділів в межах міста Попасна.

Тепер доведеться найближчим часом їхати ще раз – уже в інші підрозділи, де несуть службу наші хлопці, бо ж не можемо їх залишити без гостинців. Сподіваємося, що як тільки той більший бус відремонтують – відразу поїдемо, - каже Андрій Бранець.

Тож до наступної поїздки варто було б ще дозбирати продуктів, консервацій та інших необхідних на передовій речей, щоб сповна завантажити бус.

За словами волонтерів  наші захисники зберігають спокій, не зважаючи на всі перипетії, які відбуваються навколо України і всередині держави. Бойовий дух у них не згасає, і вони будуть воювати і захищати свою землю що б там не було. Вони до цього готові завжди.

Користуючись нагодою, волонтери через «Галицьке слово» висловлюють вдячність всім тим, хто долучився до збору необхідних продуктів та речей та організації поїздки в зону ООС: ТОВ «Ґудвеллі Україна», підприємцям Леоніду Яциновичу, Дмитрові Горчаку, Олегові Олійнику, Ігорю Дирді, Олегові Кудляку, міському голові Галицької громади Олегові Кантору, директору Галицького НПП Олегові Гайдуку, дирекціям та учнівським колективам Галицького ліцею ім.Я.Осмомисла, ліцею «Академічний», Комарівського ліцею, Дорогівського та Крилоського ліцеїв, колективу Галицького територіального центру надання соціальних послуг, а також родині Андрія та Ольги  Цівки, які проживають в США.