«Галицький грифон» виграли бурштинці

«Галицький грифон»  виграли бурштинці

     «Галицький грифон» пейнтбол11 вересня 2010 року в м.Галичі пройшов Перший пейнтбольний турнір “ГАЛИЦЬКИЙ ГРИФОН” на кубок м. Галича. Організатором турніру була туристична компанія “ГАЛИЧИНА-ТУР” за підтримки Галицької міської ради та пейнтбольного клубу “Скорпіон” (м. Тернопіль).
     Інформаційна підтримка – газета “Галицьке слово” та ТРК “РАІ”.
     Попри всі перешкоди турнір вдався. Не підвела і погода, яка була наче на замовлення сухою і свіжою.
     Заявки на участь в турнірі подали 4 комади: “Тризуб” (смт. Більшівці та с.Задністрянське), “Терористи” (с. Задністрянське), “РаІ” (м. Бурштин), та комада “Ветерани”, до складу якої входили представники не тільки нашого району, а й обласного центру.
     Турнір розпочався грою між командами “РаІ” і “Ветерани”, яка завершилася перемогою “РаІ”. Програла бурштинцям і команда “Тризуб”, яка перед змаганнями справляла враження найбільш організованої і досвідченої. Далі команди “Тризуб” і “Ветерани” по черзі впевнено перемогли “Терористів”, а в напруженій грі між командами “Тризуб” і “Ветерани” перемогу святкував “Тризуб”.
     Перед заключною грою турніру зберігалась інтрига, адже у випадку перемоги “Терористів” над “РаІ” була б проведена додаткова гра між командами “РаІ” і “Тризуб”. Інтрига посилилась після першого раунду гри, який виграли “Терористи”. Але команда “РаІ” змогла зосередитись і в наступних турах все-таки здобула перемогу. А разом з нею – і кубок м. Галича.
     “Тризубівці” також не надто сумували, адже в нагороду отримали подорож для комади річкою Лімниця від туристичної компанії “ГАЛИЧИНА-ТУР”. Інші команди залишились задоволені участю в турнірі. Принаймні, обіцяли приїхати на наступний турнір.