Гарна новина під Новий рік

Гарна новина під Новий рік

Галицький підприємець Дмитро Горчак продовжує розбудовувати старовинне місто.

На занедбаній земельній ділянці навпроти Народного дому в центрі Галича Дмитро наступного року розпочне будівництво сучасного житлового комплексу під назвою "Європейський".

Як видно на проєкті, це буде красива сучасна будівля з одно-, дво- і трикімнатними квартирами, а також європейськими пентхаузами з виглядом на Старостинський замок. Вигідне розташування, зручне планування, утеплені фасади, енергозберігаючі склопакети та безшумний ліфт зроблять проживання мешканців цього будинку затишним і комфортним.

Ну і найголовніше - в комплексі з сучасним торгово-розважальним центром "Княжий Галич", який 2 роки тому збудовано неподалік, центральна частина міста набуде нового охайного і привабливого вигляду. До слова, новий торговий комплекс - це теж проєкт, який був реалізований Дмитром Горчаком і збудований його командою. В доробку Дмитра також будівля Візит-центру в Галичі, житлові будинки в Бурштині та Долині, його будівельники долучалися і до спорудження хірургічного корпусу Галицької лікарні.

Наразі завершується оформлення проєктно-кошторисної документації. Розпочати будівництво житлового комплексу "Європейський" підприємець планує вже в травні-червні 2022 року, а завершити і здати в експлуатацію - до кінця 2023р.

Отож, невдовзі Галич має шанс перетворитися з провінційного, але з давньою і багатою історією містечка, у сучасне і комфортне для проживання місто з привабливою інфраструктурою. Адже на черзі ще кілька цікавих проєктів. Але про це дещо пізніше.

А поки - телефонуйте, щоб не проґавити нові квартири:

(098) 51-19-918