Голова ОВА просить утриматися від проведення масових заходів та зібрань

Голова ОВА просить утриматися від  проведення масових заходів та зібрань

Голова  Івано-Франківської обласної військової адміністрації Світлана Онищук звернулася до мешканців Прикарпаття з проханням не проводити масові заходи та зібрання з нагоди Днів Прапора та Незалежності України.

Керівниця області наголошує на важливості бути особливо обережними у ці дні та обов’язково реагувати на сигнали оповіщення тривоги.

За словами Світлани Онищук, російські війська намагаються залякати мирне населення України, обстрілюючи міста і села реактивними ракетами. Посилаючись на командування Повіряних сил ЗСУ, Онищук наголосила, що українцям слід бути особливо обережними під час відзначення Дня Незалежності.

“Росія нарощує своє озброєння. Існує загроза ракетних обстрілів з Білорусі. На її території спостерігається переміщення військ та боєкомплектів, ракет “Іскандер”, та інших ракет “, – зазначила вона.

Світлана Онищук звернулася до голів районних військових адміністрацій, місцевої влади територіальних громад:

“Цього тижня під час засідання Ради оборони області нами було прийняте рішення не проводити великих масових заходів та велелюдних зібрань 23-24 серпня. Усі заходи з обмеженою кількістю людей проводити неподалік сховищ та укриттів”.

Голова ОВА акцентувала на дотриманні безпеки під час сигналу повітряної тривоги, інформує НТК.

Дотримуватися заходів безпеки під час прийдешніх свят наполягають і у поліції Прикарпаття.

Також сьогодні ГУР попереджає про підвищений ризик ракетних ударів по Україні у святкові дні.

Головне управління розвідки Міноборони України закликає українців бути особливо обережними 24 серпня через загрозу ракетних ударів та провокацій з боку Росії. Про це йдеться у повідомленні ГУР МО на фейсбуці.

ГУР попереджає, що найбільш загрозливі дні для українців з боку держави-агресора — це 23 та 24 серпня. Потрібно зважати на повітряну тривогу та не нехтувати правилами безпеки.

“Є підвищена загроза ракетних ударів і інших провокацій, як всередині країни, так і зовні. росія і путінський режим атакували незалежність України і незалежну Україну. Вони справді схиблені на датах і символах, тому цілком логічно було б бути застороженими і готовими до того, що і День незалежності буде атаковано. Україна до цього готова”, – сказано в заяві.

Розвідка наголошує, що в Росії залишається ще велика кількість ракет, нехай і не високоточних, які можуть наробити ще багато біди, тому треба бути особливо обережними найближчими днями.

Підписуйтесь на наш Telegram та YouTube і підтримуйте нас!