«Ґудвеллі Україна» - надійний тил для громади

«Ґудвеллі Україна» - надійний тил для громади

Ось уже третій тиждень в Україні триває воєнний стан, і кожен з нас намагається зробити все можливе заради перемоги.

Адже тільки в єдності наша сила.

Маємо твердо стояти на захисті нашої держави, нашої свободи і цілісності!

Першочерговим завданням для «Ґудвеллі Україна» є збереження темпу роботи виробництва в нових умовах і гарантія безпеки для працівників. Крім цього, компанія активно підтримує місцеві ОТГ, волонтерські організації та громаду загалом у цей непростий час.

Серед роботи, яку вже виконали наші працівники за ці 3 тижні війни можна виокремити такі напрямки:

  • Транспорт. «Ґудвеллі Україна» направила 4 одиниці техніки (2 мікроавтобуси, 1 бензовоз і 1 вантажівка марки КРАЗ) на потреби ЗСУ.
  • Харчування. «Ґудвеллі Україна» надає можливість громадам та громадським організаціям звернутися по допомогу у вигляді свинини, з якої готують страви або м’ясні консерви для харчування підрозділів територіальної оборони, ЗСУ, тимчасово переселених осіб.

Ми щиро вдячні мешканцям Галицької МТГ, Калуської МТГ, Дубовецької ТГ, Кадобнянського старостинського округу, Більшівцівської ТГ, підприємцю Даниліву Михайлу, ПЗВКП «Еліта» за те, що працюєте, не покладаючи рук, і робите все можливе для того, щоб в Україні знову запанував мир.

  • Допомога в облаштуванні укриттів, блокпостів, приміщень для тимчасово переселених осіб, тощо. Компанія надала підтримку блокпостам у Калуській міській територіальній громаді: металеві оборонні конструкції, мішки, дерев’яні палети.
  • Забезпечення продовольчої безпеки. Ми продовжуємо стабільно забезпечувати свининою м’ясопереробні підприємства у західній Україні, підтримуючи таким чином як виробників і споживачів, так і економіку України.

Ми щодня отримуємо безліч дзвінків про допомогу і намагаємося виконати прохання громад в межах наших можливостей.

Слава Україні!

Пресслужба «Ґудвеллі Україна»