Хай стануть кращими міста і села...

Хай стануть кращими міста і села...

    Хай стануть кращими Міста і села...З квітня по червень поточного року у районі проведено чимало заходів. Зокрема, ліквідовано 26 несанкціонованих сміттєзвалищ, очищено від сміття 9,5 тис.м2 берегів  річок та озер, впорядковано 10,7 тис.м2 територій парків та скверів, висаджено 800 саджанців дерев та кущів,  прибрано 137 км. придорожніх смуг, наведено благоустрій територій бюджетних установ на територіях місцевих рад, приведено до  належного стану 93  кладовища,  60 символічних могил, 35 пам’ятних знаків та 38 пам’ятників, укладено 28 угод з роботодавцями району з благоустрою та впорядкуванню територій населених пунктів.
    Активну участь у проведенні акції взяли практично всі органи державної виконавчої влади, заклади освіти, підприємства району. Вього було залучено понад 7690 осіб.
    Завдання перед кожним стояли однакові та, на жаль, не кожен поста-вився до їх виконання відповідально. І не кожен хоче зрозуміти, що чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять. Зрештою, прибирати треба щодня, а не один раз на рік та й то з-під палиці.
    З метою належного контролю за станом благоустрою в районі, протягом 2010 року виконавчими комітетами місцевих рад спільно з Галицькою СЕС продовжуватиметься здійснення рейдових перевірок, складання приписів щодо порушення правил благоустрою та протоколів про адміністративні стягнення.
    За результатами об’їзду населених пунктів району оргкомітет визнав   роботу учасників двомісячника з благоустрою задовільною.
    Серед найкращих учасників акції визнано місто Бурштин, селище Більшівці та село Бринь, які рекомендовано до участі у обласному етапі Всеукраїнського конкурсу «Кращий населений пункт».

Ярослав Поташник