Інформація про госпіталізацію мешканця с.Залуква не підтвердилася

     Вчора «ГС» повідомила про госпіталізацію з підозрою на коронавірус мешканця с.Залуква Галицького району. Сьогодні, головний лікар КНП "Галицький центр первинної медико-санітарної допомоги" Іван Цибух повідомив редакцію, що дана інформація виявилася хибною. 

     Молодий чоловік справді вчора поскаржився сімейному лікарю про підвищену температуру та кашель. Сімейний лікар повідомила про ситуацію обласний центр екстреної медичної допомоги. Однак, медики обласного ЦЕМД лише поспілкувалися з хворим телефоном, уточнили його стан, і прийняли рішення не госпіталізувати його, а залишити вдома на самоізоляцію, оскільки побачили в його симптомах ознаки звичайного ГРЗ.

     На даний час, як зазначив Іван Цибух, стан хворого покращився,  температура спала. Редакція просить вибачення за неточність викладеної інформації.

     Головний лікар КНП також повідомив ще одну гарну новину. Він підтвердив, що результати аналізів пацієнта з Галича, який минулої п’ятниці звернувся до КНП "Галицька лікарня, наполягав на своїй госпіталізації і був скерований з підозрою на коронавірусну інфекцію до обласної інфекційної лікарні, на щастя виявилися негативними.