Кара небесна

Кара небесна

     Повінь Галич7-8 липня внаслідок довготривалих сильних дощів від розливу річок, підмиву та пошкодження окремих ділянок дамб, підйому ґрунтових вод, нагромадження у низинах стічних вод та активізації зсувних процесів у 14 районах області (Богородчанський, Верховинський, Галицький, Долинський, Калуський, Коломийський, Косівський, Надвірнянський, Рогатинський, Рожнятівський, Снятинський, Тисменицький, Тлумацький, Яремчанська міськрада) постраждали 133 населених пункти, з них повністю або частково підтоплено 85 населених пунктів, у тому числі м. Івано-Франківськ.  
     За даними Галицького райвідділу ГУ МНС України в Івано-Франківській області в нашому районі від повені постраждало 17 населених пунктів, підтоплено 111 житлових будинків, 552 га сільськогосподарських угідь, 442 присадибні ділянки, понад 270 дворів. У селах Бринь, Вікторів, Залуква та Дорогів зруйновано повністю 4 пішохідні мости, ще 4 зруйновані частково. Пошкоджено 1,1 км дамби на території Галицької міської ради та понад 10 км автомобільних доріг на території району. Пік підйому води зафіксовано опівночі з 8 на 9 липня. Він становив 6,79 м. Цієї ж ночі в районі було евакуйовано 45 чоловік і 7 населених пунктів залишалися без сполучення легкового транспорту.
     Станом на 19:00 год. 9 липня рівень води в Дністрі становив 6 м і продовжував знижуватися.

     Переглянути інші фото

7-8 липня внаслідок довготривалих сильних дощів від розливу річок, підмиву та пошкодження окремих ділянок дамб, підйому ґрунтових вод, нагромадження у низинах стічних вод та активізації зсувних процесів у 14 районах області (Богородчанський, Верховин