Кілька штрихів із робочого тижня голови Галицької райдержадміністрації

Кілька штрихів із робочого тижня голови Галицької  райдержадміністрації

      Кілька штрихів  із робочого тижня  голови Галицької  райдержадміністраціїЦими днями головою Галицької районної державної адміністрації Григорієм Івасишиним проведено нараду із соціально-економічного розвитку населених пунктів району та із розробки інвестиційних проектів. Сільським, селищному, міським головам спільно із управлінням економіки районної державної адміністрації доручено забезпечити підготовку інвестиційних проектів для кожного населеного пункту району.
      Григорій Івасишин зустрівся з експортерами та імпортерами продукції. За результатами зустрічі управлінню економіки районної державної адміністрації доручено розробити заходи щодо збільшенням експорту продукції та залучення інвестицій в економіку району.
      Минулого тижня очільником району розглянуто питання законності функціонування ринку «Стиль» та стихійної торгівлі в місті Бурштині.
     Бурштинській міській раді доручено надати тимчасові місця для торгівлі продуктами харчування власного виробництва. Районному відділу внутрішніх справ доручено двічі на тиждень спільно з іншими службами проводити перевірку наявності стихійної торгівлі на вулицях Калуській та Січових Стрільців міста Бурштина.
      В результаті наради з користувачами земель за межами населених пунктів, які не уклали договорів на оренду землі, головою районної державної адміністрації доручено державній податковій інспекції в Галицькому районі спільно з управлінням Держкомзему та фінансовим управлінням районної державної адміністрації забезпечити укладання договорів оренди землі.
      Голова райдержадміністрації відвідав Межигорецьку загальноосвітню школу І-ІІ ступенів з питань проведення поточного ремонту. В результаті поїздки було визначено обсяги та першочергові потреби для проведення ремонтних робіт. Відділу освіти районної державної адміністрації доручено підготувати кошторис на виконання ремонту школи.
      У Залуквянській сільській раді Григорій Івасишин провів нараду з підрядниками щодо ремонту системи опалення в дитячому садку та Народному домі, а у селі Маріямпіль – нараду з питань соціально-економічного розвитку населеного пункту.
      8 червня Голова районної державної адміністрації Григорій Івасишин провів нараду з питань введення в експлуатацію каналізаційних мереж та очисних споруд в місті Галичі по вулиці Донецькій та у селі Дубівці по вулиці Житомирській.
     Окремо розглянуто питання експлуатації водозаборів і водогонів та стан оплати за електроенергію.
     За результатами наради Галицького міського голову Ореста Трачика зобов’язано укласти угоди з Галицьким РЕМ про оплату за електроенергію з водопостачання та водовідведення по вулиці Донецькій, укласти угоду між будинковим кооперативом жителів вулиці та водоканалом на обслуговування очисних споруд.
     Виконувача обов’язків сільського голови Дубівецької сільської ради Cвітлану Людеру зобов’язано укласти угоду щодо обслуговування очисних споруд в селі Дубівці по вулиці Житомирській з КП «Галичводоканал» та створити будинковий кооператив ізжителів вулиці Житомирської з метою зниження вартості оплати за електроенергію, затрачену на роботу очисних споруд.