Клята війна обірвала життя 40-річного бурштинця. Героя везуть на рідну землю

Клята війна обірвала життя 40-річного бурштинця. Героя везуть на рідну землю
Трагічна звістка знову сколихнула Бурштинську територіальну громаду - на 41 році життя у бою за Україну трагічно загинув бурштинець Гаценко Олексій Сергійович.
Про це повідомляє Бурштинська міська рада.
Війна, з якою загарбницька росія прийшла на територію України, забирає життя як цивільного населення, такі і наших військових 
Бурштинська міська рада висловлює щирі співчуття сім’ї, родичам, близьким та друзям з приводу передчасної смерті нашого земляка та Героя.
"Нехай добрий, світлий спомин про покійного захисника назавжди залишиться у пам’яті рідних, друзів, побратимів, хто знав його, любив та шанував. Сумуємо разом з Вами, підтримуємо в годину скорботи. Нехай душа загиблого знайде вічний спокій, а Господь прийме, де праведні спочивають!
Вічна пам’ять Герою!", - йдеться у повідомленні.
"Загинув син футбольного тренера Сергія Гаценка
Захищаючи українську землю на фронті загинув 40-річний бурштинець Олексій Сергійович Гаценко.
Батько Героя багато років працює тренером у Рогатинській ДЮСШ обласної ради. Також Сергій Олексійович свого часу очолював дорослу команду ФК "Рогатин".
Футбольна Рогатинщина співчуває тренеру та усій родині з приводу трагічної смерті захисника України.", - йдеться у повідомленні на сторінці "Футбол Рогатинщини" в мережі Фейсбук.