Коломойський прокоментував перебування в одному готелі разом із Зеленським

Коломойський прокоментував перебування в одному готелі разом із Зеленським

Олігарх Ігор Коломойський прокоментував перебування в одному готелі з президентом Володимиром Зеленським на курорті Буковель

Про це написав у Facebook журналіст Юрій Бутусов.

За словами Коломойського, він дізнався про приїзд Зеленського від журналістів і не спілкувався з ним.

“Я щойно залишив готель, їду. Я заїхав до Radisson 30 грудня. Наскільки мені відомо, президент зупинився в іншому крилі готелю, з окремим входом і ліфтом. Ми з президентом не бачилися та не спілкувалися. Вчора ми вечеряли в готелі й не знали, що президент заїхав. Я про прибуття Зеленського в готель дізнався від журналіста Ткача сьогодні о 15:13. Ще раз повторюю, що ми з Зеленським не спілкуємось, це збіг”, — цитує Бутусов заяву Коломойського.

Як повідомляла вчора “Українська правда” із посиланням на два власні джерела, президент України Володимир Зеленський приїхав у Буковель і поселився у готелі, де наразі перебуває бізнесмен Ігор Коломойський з родиною. 

За інформацією видання, глава держави приїхав у готель Radisson Blu Resort Bukovel 4 січня та оселився там на п’ятому поверсі. В одному з сусідніх номерів розмістилася його охорона. Натомість його родини там не бачили.

Водночас на тому ж п’ятому поверсі уже перебуває бізнесмен Ігор Коломойський. Коли саме Коломойський там оселився, УП не уточнює.

Сам Коломойський у коментарі журналістам назвав це все збігом. “Не чув, не бачився і не планую. О 16:00 їду (у Дніпро — ред.)”, — сказав він.