«Контінентал» дарує діткам великодній настрій

«Контінентал» дарує діткам великодній настрій

Котрий рік поспіль доброю та незмінною традицією для «Контінентал Фармерз Груп» є проведення «Великодньої веселки».

Під час майстер-класів з писанкарства, які передбаченні в рамках цього проекту, діти вчаться створювати писанки, дізнаються про їхнє символічне значення та історію виникнення, занурюються в неповторні обрядові традиції Великодня.

На Івано-Франківщині «Великодня веселка» відбулася у Міжрегіональному центрі соціально-психологічної реабілітації дітей, що в селі Мединя (Галицька ОТГ). За словами заступника керівника кластера «Галич» зі зв'язків з громадськістю Ігоря Метеньки, із майстер-класами до закладу приїздять не вперше.

«Котрий рік поспіль ми проводимо “Великодню веселку” у центрі соціально-психологічної реабілітації дітей у Медині і щоразу учасники залишаються під приємним враженням. Кожного року намагаємося подарувати не лише святкові емоції, а й щось корисне для закладу. Так, погодивши з керівництвом, цього року передали два кулери для питної води», — розповідає Ігор Метенька. — «Я вражений тим, які красиві писанки виготовили діти. За свої старання по завершенні майстер-класу юні писанкарі також отримали від нас смаколики. Велике дякую за допомогу пластунам станиці “Галич”».

«Контінентал» забезпечує проект усіма необхідними для творчості матеріалами й бере на себе логістичні витрати. Цього року бюджет «Великодньої веселки» перевищив 50 тис. грн. Окрім цього, не забуває Компанія й про подарунки для закладів, де проводить акцію. Майстер-класи відбуваються в Тернопільській, Львівській, Івано-Франківській, Хмельницькій і Чернівецькій областях. До проведення майстерок із розпису долучаються регіональні представництва молодіжних громадських спільнот, зокрема національної скаутської організації України «Пласт».

«Цього року “Великодня веселка” охоплює понад 150 дітей. За допомогою проекту ми хочемо популяризувати українські звичаї та залучати юнацтво до наших традицій. Бачимо, що такі події залишають по собі світлі й позитивні емоції. Діти задоволені та з радістю щоразу долучаються», — зазначає провідна менеджерка соціально-інвестиційного відділу «Контінентал» Наталія Мельник.

Надія ШТОКАЛО