Кроки до творчості – кроки до успіху!

Кроки до творчості –  кроки до успіху!

     Гавриш Василь Васильович“Без успіху учня не буває  успіху вчителя”, – ці слова стали педагогічним кредо вчителя історії та правознавства Кінашівської ЗОШ І-ІІІст. Гавриша Василя Васильовича, переможця районного та учасника обласного етапів Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2010» у номінації «Правознавство».
     Бути вчителем Василь Васильович мріяв з дитинства, тому після закінчення школи без вагань обрав історичний факультет Івано-Франківського педагогічного інституту імені В.Стефаника.
     Вже минуло 24 роки, а В.Гавриш залишається такою ж цілеспрямованою, активною, творчою людиною.
     В основу його педагогічної діяльності покладена ідея гуманізації навчально-виховного процесу, створення оптимальних умов розвитку особистості учнів.
     Процес учіння він організовує так, щоб охопити кожного учня пізнавальною діяльністю, пошуком істини, зацікавити і спонукати його до розвитку своїх інтересів і уподобань, бо, на його думку, саме інтереси і мотивація – основні фактори успішного навчання.
     Учитель  розвиває логічне мислення, організовує спільне розв’язання життєвих проблемних ситуацій, навчає діалогу, дискусії.  Кожен урок він творить у співпраці з учнями, створюючи атмосферу розкутості, емоційного піднесення. Недаремно учні  уроки правознавства називають уроками життя.
     Щоб у майбутньому діти могли  протистояти злу, насильству, несправедливості, стали справжніми громадянами демократичного суспільства, учитель максимум уваги приділяє  формуванню правової культури.
     В.Гавриш планує індивідуальну роботу з обдарованими учнями, готує своїх вихованців до участі у конкурсах та олімпіадах різного рівня. Його учні є переможцями районних та обласних Всеукраїнських олімпіад з правознавства.
     Свою фахову компетентність Василь Васильович підвищує, беручи активну участь  у роботі динамічної групи, методичному об’єднання вчителів правознавства, ділиться  досвідом зі слухачами курсів підвищення кваліфікації.
     За високий професіоналізм, педагогічний такт, високу культуру, вимогливість до себе та інших, відповідальність за доручену справу, його щиро поважають колеги, віддячують учителеві любов’ю та повагою учні та їхні батьки.