Круць стягнув у суді з БК "Мельник" понад пів мільйона боргу

Круць стягнув у суді з БК

Господарський суд Івано-Франківської області ухвалив рішення про стягнення з ТОВ “Будівельна компанія Мельник” на користь дочірнього підприємства “Спецзалізобетон” АТ “Івано-Франківськцемент” (бенефіціар – Микола Круць) 538 093, 69 грн заборгованості.

Між ДП “Спецзалізобетон” як продавцем та ТОВ “Мельник” як покупцем було укладено договір купівлі-продажу продукції і товару від 02.01.2018 № 10, відповідно до якого продавець зобов’язується поставити та передати у власність покупця товар, а покупець зобов’язується прийняти товар та оплатити його, повідомляє КУРС з посиланням на пресслужбу суду.

Також між ДП “Спецзалізобетон” як орендодавцем та ТОВ “Мельник” як орендарем укладено договір оренди майна від 01.09.2019 № 22, відповідно до якого орендодавець передає, а орендар бере у тимчасове володіння і користування (оренду) обладнання на умовах цього договору.

Суд встановив, що позивач поставив відповідачу товар відповідно до умов договору купівлі-продажу від 02.01.2018 № 10 та надав в оренду майно за договором оренди майна від 01.09.2019 № 22, і у відповідача виникло грошове зобов’язання на загальну суму 1 928 687, 67 грн. Відповідач в установлені вказаними договорами строки не здійснив оплату в повному обсязі. Заборгованість становить 538 093, 69 грн.

У жовтні 2021 р. компанія забудовника Івана Мельника “М Груп Девелопмент” повідомила, що роботи на деяких майданчиках були призупинені начебто через рейдерську атаку. У чому полягає “рейдерська атака” і хто її ініціював, в “М Груп Девелопмент” так і не пояснили.

В Івано-Франківську покупці житла “М Груп Девелопмент”, які досі не отримали квартир, за які розрахувалися відповідно до угод про дольову участь, збираються на мітинг під міською радою 23 лютого о 10 год.