Кубок у Яблуневі

Кубок у Яблуневі    В неділю добіг кінця розіграш шостого за ліком Кубка чемпіонів міст  і районів Івано-Франківщини. Фінал, який попередньо був запланований на 2 травня, відбувся лише два тижні по тому. Однак і в день матчу фіналістам довелося зачекати. Через матчі дитячо-юнацької-футбольної ліги України гра розпочалася майже з двогодинним запізненням.
    Відстрочка вирішального матчу сталася через скандал у півфінальній парі “Яблунів” - “Кремінь”. Після поразки у першій грі (1:3) яблунівці дома почали надолужувати втрачене.  Гостей, однак, розлютив той факт, що за 54 хвилини гри в їх ворота було призначено одразу три пенальті і вилучено гравця. Через неналежну поведінку вболівальників “Кременя” матч зупинили. А вже пізніше контрольно-дисциплінарний комітет обласної федерації зарахував представнику Косівщини поразку. Представники “Кременя” звернулися до апеляційного комітету, та він залишив попереднє рішення в силі.
    А от фінальна гра пройшла без скандалу. ФСК “Яблунів” впевнено переграв видинівський “Прут”, команду, яка до цього двічі здобувала кубок. Зробити хет-трик видинівцям не вдалося. Поки що...
    Матч розпочався з швидкого гола екс-гравця бурштинського “Енергетика” Михайла Сенича. На початку другої 45-хвилинки галичани, втім, залишилися у меншості. Здавалося, “Прут” не втратить такої нагоди. Проте вдесятьох майбутні тріумфатори зіграли ще краще, ніж у повному складі. Два поспіль голи поставили суперника “на коліна”.
    Цікаво, що ФСК “Яблунів” був єдиним учасником змагань, що потрапив у розіграш не як чемпіон району (ним став колектив з Бовшева), а як володар кубка.
    Після гри щасливі переможці турніру отримали медалі, кубок та комплект нової спортивної форми.
    До речі, “Яблунів” стартував у турнірі втретє. А от “Прут” брав участь у п’яти з шести розіграшів Кубка чемпіонів! За цей час команда зіграла 25 матчів, що є абсолютним рекордом змагань. На другому місці за названими показниками розташувалася “Оболонь” (Долина) – чотири турніри і 24 гри.