Кубок В.Ватащука повернувся у Вікторів

Кубок В.Ватащука повернувся у Вікторів

     Кажуть, що людина живе доти, допоки її пам’ятають. Коли так, то четвертий розіграш перехідного кубка Ватащука з волейболу став гідним внеском у скарбницю пам’яті нашого краянина Василя Івановича.
     Першими володарями перехідного кубка були команди Крилоса (2009р.), Вікторова (2010р.), Галича (2011р.).
     19 лютого в Комарові в спортивній залі школи пройшов волейбольний турнір.
     За головний приз, перехідний кубок та нагороди змагалися команди Брині, Вікторова, Крилоса, Комарова.
     До учасників та присутніх пам’ятної зустрічі звернулися сільський голова Комарова Михайло Юнгер, викладач Івано-Франківського коледжу фізичного виховання Володимир Мельничук, головний спеціаліст відділу освіти РДА Іван Йосифів.
     Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять ветерана спорту.
     Лунає свисток судді міжнародної категорії Володимира Мельничука і протягом чотирьох годин вирують волейбольні пристрасті на майданчику.
     У видовищній і напруженій спортивній боротьбі у фіналі зустрілися команди Вікторова та Крилоса. Впевнену перемогу з рахунком 2:0 здобула молода команда села Вікторів і вдруге виборола перехідний кубок. Принагідно нагадаю, що Василь Ватащук з 1979 по 1984 роки працював вчителем фізичного виховання у Вікторівській восьмирічній школі.
     У поєдинку за ІІІ-ІV місця між командами сіл Бринь та Комарів важку перемогу з рахунком 2:1 отримала досвідчена команда с. Бринь.
     Ветеранська команда села Комарів гідно протистояла опонентам і домоглася почесного п’ятого місця.
     Оргкомітетом турніру було визначено кращих гравців, які отримали пам’ятні призи, серед яких: нападаючий Роман Богусевич (с. Вікторів), розігруючий Олег Наконечний (с. Крилос), захисник Микола Бурко (с. Бринь).
     Від родини Ватащуків висловлюю щирі слова вдячності усім, хто допоміг в проведенні змагань.
     До організації четвертого турніру долучилася Галицька районна організація ФСТ «Колос» (Іван Бабій), яка виділила матеріальну допомогу та грамоти. Пам’ятні призи забезпечили місцеві підприємці Ігор Федорняк, Мирослав Бартків, Василь Глодан.
     Волейбольний турнір вдався, відбувся і став історією галицького спорту.
     Маю надію і впевненість, що такі змагання стануть традиційними і будуть внесені до переліку спортивно-масових заходів району.
     
     

Іван Йосифів